OK Gel

OK Gél (60 ml) je unikátny prípravok na starostlivosť o pokožku s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami vhodný pro celú rodinu, ktorý je vyrobený podľa rokmi overenej receptúry zo 17. storočia s využitím poznatkov najnovších vedeckých výskumov.

A čo pre Vás môže urobiť?

UPOKOJENIE A REVITALIZÁCIA:

OK Gél dezinfikuje a upokojuje podráždenú pokožku (pri svrbení, po uštipnutí hmyzom, po holení a pod.) a výrazne v nej stimuluje revitalizačné procesy (napr. pri odreninách, či popáleninách).

ÚĽAVA A ODSTRÁNENIE:

OK Gél Vám uľaví pri unavených a natiahnutých svaloch, podporí funkciu kĺbov. Urýchli vstrebávanie modrín a osvedčuje sa aj pri pomliaždeninách. Pomáha pri odstraňovaní bradavíc, kurích ôk, mozoľov a preležanín, jaziev,... Je Vašou osobnou lekárničkou!

ZLOŽENIE:

extrakty z – aloe barbadoská, škoricovník Gáfrovník (gáfor), krasovlas bezbyľový, šafran siaty, kurkumovník zedoárový, kurkuma dlhá (citvar), horec žltý, harmanček rímsky, borievka obyčajná, jaseň zimnár (mana), mäta pieporná, myrhovník pravý (rebarbora), kasia talianska (sena), šalvia lekárska, valeriána lekárska, Carbomer – zahusťovadlo, alkohol, voda


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×