MigrenOut

MigrenOut je úplne nový originálny doplnok stravy určený na upokojenie bolestí hlavy rôzneho typu, utlmenie napätia v hlave a udržiavanie „čistej a jasnej“ mysle. Unikátna receptúra obsahuje suché extrakty zo 4 liečivých rastlín – rimbaby obyčajnej, vŕby bielej, pivónie lekárskej a zázvoru lekárskeho. Uľavujúce, upokojujúce a bolesti hlavy tlmiace účinky jednotlivých rastlinných extraktov sú doložené početnými odbornými štúdiami, zložky pôsobia synergicky a teda vysoko účinne a okrem hlavného účelu poskytujú aj ďalšie priaznivé zdravotné účinky.

A čo pre Vás môže urobiť?

UPOKOJENIE HLAVY PRI BOLESTI

Rimbaba uľavuje pri bolestiach hlavy vrátane migrén, podporuje relaxáciu, prispieva k pocitu "čistej hlavy".

CELKOVÉ UPOKOJENIE ORGANIZMU, UVOĽNENIE, RELAXÁCIA

Vŕba prispieva k optimálnemu uvoľnenie a relaxáciu, podporuje zdravý spánok.

TLMENIE PREJAVOV MENŠTRUAČNÉHO CYKLU A MEMOPAUZY, HORMONÁLNU ROVNOVÁHU

Rimbaba uľahčuje priebeh menštruačného cyklu a nástupu menopauzy. Tlmí nepríjemné sprievodné prejavy týchto fyziologických procesov v ženskom organizme a prispieva tým k udržiavaniu dobrého psychického stavu. Pomáha udržiavať normálnu produkciu hormónov.

POSILNENIE ORGANIZMU, PRIAZNIVÝ VPLYV NA KĹBY

Rimbaba pomáha znovu nadobudnúť dobrý mentálny aj fyzický stav. Zázvor pôsobí blahodárne na cievy a srdce, dodáva energiu a vitalitu, podporuje odolnosť proti únave. Vŕba pomáha udržiavať mentálne aj fyzický komfort, prispieva k udržiavaniu dobrého stavu a správnej funkcie kĺbov.

ZMIERŇOVANIE PROBLÉMOV PRI CESTOVANIE

Zázvor tlmí nevoľnosti, bráni vracanie počas cestovania lietadlom či automobilom.

POSILNENIE OBRANYSCHOPNOSTI, PODPORA DÝCHACIEHO SYSTÉMU

Zázvor podporuje imunitný systém, pôsobí ako účinný antioxidant. Priaznivo pôsobí na stav a funkciu dýchacieho traktu. Pomáha udržiavať optimálnu aktivitu imunitného systému v dýchacom trakte, podporuje sekréciu jeho slizníc, uľahčuje dýchanie.

PODPORA TRÁVIACE FUNKCIE, UDRŽIAVANIE NORMÁLNEJ GLYKÉMIE

Zázvor stimuluje trávenie, pomáha udržiavať správnu funkciu tráviaceho traktu. Prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny krvného cukru.

ZLOŽENIE:

Mikrokryštalická celulóza, kolagénový hydrolyzát (plnidlo), zázvor lekársky extrakt z vňate, vŕba biela extrakt z kôry, pivonka lekárskej extrakt z kvetu, kopratina rimbaba extrakt z vňate, stearát horečnatý (protihrudkujúca látka).


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×