Factor Base Kids

Doplnok stravy (60 žuvacích tabletiek s príjemnou vanilkovo-jablkovou príchuťou) s vitamínmi a minerálmi pre deti, ktorý je určený predovšetkým na posilnenie obranyschopnosti. Je koncipovaný ako multivitamín, ktorého užívanie je pre deti príjemné a jednoduché – tabletky sa rozžujú ako cukríky.

A čo pre Vás môže urobiť?

POSILNENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU:

Factor Base Kids bol vyvinutý predovšetkým na doplnenie vitamínov a minerálov, nedostatočne zastúpených v strave, do detského organizmu a posilnenie jeho obranyschopnosti. Nielen starostlivo zostavené zloženie vitamínov a minerálnych látok, ale aj ďalšie obsiahnuté zložky (extrakt zo šípok, betaglukány atď.) stimulujú obranyschopnosť organizmu. Odporúčame užívať Factor Base Kids v období zvýšenej záťaže na organizmus – telesnej a duševnej, v období vyššieho výskytu chorôb, v období rekonvalescencie a najmä v zime a na jar, kedy je potrebný zvýšený prísun vitamínov a stopových prvkov.

PODPORA ZDRAVIA ZUBOV, KOSTÍ, KĹBOV:

Factor Base Kids podporuje zdravý rast a vývoj detí vďaka vyváženému komplexu živín – vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, kyselina listová (B9), vitamíny C a D3, vápnik, horčík, zinok, meď, jód. Vďaka unikátnemu vysoko bioaktívnemu vápniku z morských rias je Factor Base Kids ideálny pre podporu zdravia zubov, kostí a svalov.

PODPORA TRÁVIACEHO SYSTÉMU:

Factor Base Kids podporuje tiež zdravie tráviaceho systému. Zdrojom obsiahnutého vápnika je jedinečný prírodný multiminerálny komplex zo 100% morských rias, ktorý obsahuje vysoko bioaktívny vápnik a horčík + rad ďalších stopových prvkov. Je všeobecne známe, že vápnik prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov. Factor Base Kids má tiež, vďaka obsiahnutým betaglukánom, podporný význam pre diabetikov, betaglukány priaznivo ovplyvňujú najmä hladinu cholesterolu v krvi. Obsiahnuté sladidlo – steviol glykozidy (z rastliny stévia) je pre diabetikov úplne neškodné.

OCHRANA ORGANIZMU PRED KYSLÍKOVÝMI RADIKÁLMI:

Vyvážená kombinácia vitamínu C a minerálov medi so selénom robí z Factor Base Kids mimoriadne silný „antioxidačný komplex“. Antioxidanty obsiahnuté vo Factor Base Kids chránia metabolické pochody a správnu funkciu telesných buniek, zabraňujú tvorbe a pôsobeniu voľných kyslíkových radikálov, ktoré môžu nepriaznivo pôsobiť na bunky a tkanivá a tým aj na zdravotný stav. Antioxidanty spomaľujú prejavy postupujúcej staroby, posilňujú ochranu Vášho organizmu pred nebezpečným účinkom civilizačných vplyvov.

ZLOŽENIE:

Xylitol, sorbitol (sladidlá), vápnik 123 mg (t.j. 15% DDD *), extrakt zo šípky (Rosa canina) 100 mg, horčík 75 mg (20% DDD), vitamín C 60 mg (75% DDD), polyvinylpyrrolidon (spojivo), betaglukán 50 mg, aróma jablko (aróma), niacín (vitamín B3) 16 mg (100% DDD), stearát horečnatý (protihrudkujúca látka), beta-karotén 10% 6 mg, kyselina pantoténová (vitamín B5), 5 mg (83% DDD), zinok 4,3 mg (43% DDD), aróma vanilka (aróma), sukralóza (sladidlo), vitamín B2 (riboflavín), 1,4 mg (100% DDD), vitamín B6 (pyridoxín), 1,4 mg (100% DDD), vitamín B1 (tiamín) 1 mg (91% DDD), meď 0,4 mg (40% DDD), kyselina listová 100 μg (50% DDD), jód 50 μg (33% DDD), selén 30 μg (55% DDD, vitamín D3 (cholekalciferol) 4 μg (80% DDD) v 1 tabletke. *DDD: odporúčaná denná dávka


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×