OK Omega-3 Complete

OK Omega-3 Complete (120ml) je doplnok stravy na starostlivosť o kardiovaskulárny systém a jeho ochranu. Ide o originálnu zmes upravených olejov živočíšneho a rastlinného pôvodu s blahodárnymi a revitalizujúcimi účinkami, s pridanými rastlinnými sterolmi, doplnenú ďalšími biologicky aktívnymi látkami a s lahodnou chuťou pomaranča.

A čo pre Vás môže urobiť?

OCHRANA SRDCA A CIEV:

Vysoký obsah a čistota omega-3 nenasýtených mastných kyselín, ako aj prítomnosť fytosterolov, zaručuje udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu, čo prispieva k ochrane srdca a ciev a aj k podpore mozgovej činnosti. Kardiovaskulárna sústava je pri dnešnej populácii veľmi zaťažovaná rôznymi nepriaznivými vplyvmi a je preto veľmi žiadúce ju udržiavať v optimálnom stave.

POSILNENIE ORGANIZMU, ZLEPŠENIE KVALITY KOŽE:

Koenzým Q10 je dôležitou súčasťou energetického metabolizmu organizmu. Vitamín A je významný pre udržiavanie správnej funkcie obranného systému, pomáha tiež udržiavať pokožku v dobrom a prirodzenom stave.

UĽAHČENIE TRÁVENIA:

Vitamín A priaznivo ovplyvňuje stav slizníc tráviaceho traktu a prispieva tým k jeho správnej funkcii.

OCHRANA ORGANIZMU PRED KYSLÍKOVÝMI RADIKÁLMI:

Antioxidačný vitamín E chráni bunky pred oxidačným stresom, t.j. pred pôsobením nebezpečných kyslíkových radikálov zvyšujúcich riziko vzniku chorôb a urýchľujúcich nástup prejavov starnutia. Posilňuje ochranu Vášho organizmu pred nebezpečným účinkom civilizačných vplyvov.

ZLOŽENIE:

upravený rybí olej (dezodorizovaný olej so zvýšeným obsahom omega-3 mastných kyselín – EPA a DHA), ryžový olej, pupalka dvojročná (Oenothera biennis) olej zo semien, borák lekársky (Borago officinalis) olej zo semien, di- a monoglyceridy vyšších mastných kyselín, rastlinné steroly (fytosteroly), vitamín E (416% DDD *), koenzým Q10, lykopén, vitamín A (90% DDD *), vitamín D3 (100% DDD *), pomarančový olej – aróma


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×