OK Gama+

OK Gama+ (115 ml) je doplnok stravy – zmes upravených olejov živočíšneho a rastlinného pôvodu s blahodárnymi a revitalizujúcimi účinkami určená k harmonizácii cievneho a pohybového systému. OK Gama+ svojím jedinečným pôsobením zvyšuje účinnosť výrobku OK Beta+. Unikátne a vysokočisté ingrediencie zaručujú PREMIUM kvalitu a zároveň Vašu spokojnosť s výrobkom OK Gama+.

A čo pre Vás môže urobiť?

IMUNITNÝ SYSTÉM

Vitamín A spolu s vitamínom D podporujú správnu funkciu imunitného systému.

PODPORA A POSILNENIE SYSTÉMU SRDCA A CIEV:

Praslička pomáha udržiavať pevné a pružné cievne steny, stimuluje cirkuláciu krvi. Organická väzba organického kremíka (Si) z prasličky a jeho jedinečná kombinácia s ostatnými ingredienciami výrobku OK Gama+ podporujú pevnosť a integritu ciev. OK Gama+ vďaka vysokému obsahu a čistote omega-3 nenasýtených mastných kyselín priaznivo ovplyvňuje stav a funkciu srdca a ciev, napomáha udržiavať požadovanú hladinu cholesterolu v krvi. Kyseliny EPA a DHA prispievajú k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov (tukov) v krvi a normálneho krvného tlaku.

SPEVNENIE POHYBOVEJ SÚSTAVY:

Vitamín D podporuje vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, udržiavanie správnej hladiny vápnika v krvi, pomáha udržiavať normálny stav kostí a činnosť svalov. OK Gama+ svojim jedinečným pôsobením veľmi významne zvyšuje účinnosť výrobku OK Beta+.

KOŽA, SLIZNICA:

OK Gama+ vďaka obsahu vitamínu A prispieva k žiadúcej pružnosti a peknému vzhľadu a kvalite Vašej kože. Vitamín A pôsobí tiež priaznivo aj na stav slizníc.

OCHRANA ORGANIZMU PRED VOĽNÝMI RADIKÁLMI

Vitamín E obsiahnutý v OK Gama+ posilňuje ochranu Vášho organizmu pred nebezpečným účinkom civilizačných vplyvov, má antioxidačné účinky, chráni organizmus pred pôsobením nebezpečných kyslíkových radikálov.

ZLOŽENIE:

upravený rybí olej (dezodorizovaný olej so zvýšeným obsahom omega-3 mastných kyselín – EPA a DHA), repka olejná – olej, di- a monoglyceridy vyšších mastných kyselín, sezam indický (Sesamum indicum) – mleté semená, praslička roľná (Equisetum arvense) – mletá vňať, vitamín E (208% DDD *), rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis) – suchý extrakt, vitamín A (53% DDD *), vitamín D3 (60% DDD *), sladidlo – sukralóza, prírodná príchuť pomaranča, farbivo rastlinného pôvodu – Natural paprika orange color (denná dávka lieku obsahuje x% DDD * = odporúčanej dennej dávky)


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×