Emulips Slim DRINK

Emulips Slim DRINK (60g) je doplnok stravy na podporu chudnutia – unikátna bylinná zmes s blahodárnymi a revitalizujúcimi účinkami vytvorená podľa starej receptúry z 11 druhov bylín.

A čo pre Vás môže urobiť?

UDRŽANIE SPRÁVNEJ VÁHY:

Emulips Slim DRINK podporuje chudnutie kombinovaným účinkom obsiahnutých zložiek. Chaluha znižuje energetický príjem, zvyšuje pocit plnosti a sýtosti, priaznivo pôsobí na energetický metabolizmus, navodzuje pocit nasýtenosti a pomáha znižovať a kontrolovať telesnú hmotnosť. Ligurček pomáha eliminovať tuk z organizmu.

ODVOD NEŽIADÚCICH METABOLITOV CHUDNUTIA Z TELA:

Emulips Slim DRINK vďaka účinkom napr. ligurčeka povzbudí činnosť pečene a obličiek, a tým uľahčí odvod nežiadúcich metabolitov chudnutia z Vášho tela. Špeciálnou mechanickou aktivizáciou použitých bylín je vďaka mnohonásobne zväčšenému povrchu a rozrušeniu bunkových stien dosiahnuté zlepšenie vstrebávania účinných zložiek do organizmu, a tým sa výrazne urýchli a zvýši účinok výrobkov Emulips Slim. V kombinácii s pitným režimom zlepší odvod každodenných nežiadúcich metabolitov z tela.

ZLOŽENIE:

chaluha bublinatá, vŕba biela, púpava lekárska (púpava), ihlica tŕnistá, ligurček lekársky, kukurica siata, fazuľa obyčajná, šalvia lekárska, pŕhľava dvojdomá, nátržník husí, rebríček obyčajný (Fucus vesiculosus, Salix alba, Taraxacum officinale , Ononis spinosa, Levisticum officinale, Zea mays, Phaseolus vulgaris, Salvia officinalis, Urtica dioica, Potentilla anserina, Achillea millefolium)


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×