Factor Base Detox

Factor Base - DETOX je originálny, novovyvinutý doplnok stravy pre detoxikáciu a prečistenie organizmu. Predstavuje špičku medzi širokou škálou súčasných detoxikačných prípravkov dostupných na trhu. Vedecky zostavená receptúra vychádzajúca z múdrosti vekov a starostlivo vybrané byliny tvoria unikátnu synergiu pre Vaše zdravie.

A čo pre Vás môže urobiť?

POSILNENIE FUNKCIE PEČENE:

Pečeň je najväčším a tiež jedným z najvyťaženejších orgánov nášho tela. Je centrálnym orgánom látkovej výmeny. Zohráva kľúčovú úlohu v metabolizme sacharidov, tukov a bielkovín, je tráviacou žľazou, ktorá produkuje žlč a endokrinnou žľazou, v ktorej sa tvoria niektoré hormóny, je zásobným orgánom, ukladá glykogén, železo a niektoré vitamíny, tvoria sa v nej bielkoviny krvnej plazmy a rovnako zohráva nezastupiteľnú úlohu pri detoxikácii organizmu. Pestrec mariánsky podporuje detoxikačné funkcie pečene, chráni pečeňové tkanivo, pomáha pri regenerácii pečeňových buniek, stimuluje regeneráciu poškodených, či zničených pečeňových buniek. Lopúch väčší uľahčuje trávenie tukov.

POSILNENIE ČISTIACEJ A ANTIMIKROBIÁLNEJ FUNKCIE:

Cesnak siaty stimuluje pečeňovú funkciu, eliminuje baktérie, priaznivo ovplyvňuje dýchacie cesty.

POSILNENIE TRÁVIACEJ FUNKCIE:

Lopúch väčší uľahčuje trávenie, najmä tukov, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Púpava lekárska napomáha funkcii žalúdka a pečeni, pomáha udržiavať fyziologickú kyslosť v žalúdku. Amla – indický egreš podporuje trávenie a pomáha udržiavať pravidelnosť črevnej funkcie.

POSILNENIE OBRANYSCHOPNOSTI ORGANIZMU:

Lopúch posilňuje odolnosť a prirodzenú obranu organizmu.

ZLOŽENIE:

mikrokryštalická celulóza (plnidlo), prerastlík čínsky 500 mg, lopúch väčší 350 mg, púpava lekárska 350 mg, cesnak siaty 300 mg, pestrec mariánsky 300 mg, amla – indický egreš (emblica officinalis) 300 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka) v dennej dávke 3 tablety. Poťahovacia zmes: hydroxypropylmetylcelulóza, glycerín, hydroxypropylcelulóza. (Bupleurum chinense, Arctium lappa, Taraxacum officinale, Allium sativum, Silybum marianum, Emblica officinalis)


>>> Otázky a odpovede (FAQ)
>>> Skúsenosti s produktom
>>> Chcete si produkt objednať?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×