OTÁZKY A ODPOVEDE

Migrenout

Otázka

Čo je MigrenOut?

Odpoveď

MigrenOut je jedinečný doplnok stravy založený na rastlinných extraktoch, určený je pre uvoľnenie napätia v hlave a pre udržiavanie „čistej a jasnej“ hlavy. Úplne originálna receptúra je založená na pôsobení extraktov zo 4 liečivých bylín – rimbaby obyčajnej, vŕby bielej, pivonky lekárskej a zázvoru lekárskeho. Čo sa týka jednotlivých zložiek, tak rimbaba upokojuje hlavu pri bolesti, uľavuje pri migrénach, podporuje relaxáciu, prispieva k pocitu „čistej hlavy“. Vŕba prispieva k optimálnemu uvoľneniu a k udržiavaniu mentálneho a fyzického komfortu, zázvor tlmí nevoľnosť, dodáva energiu a vitalitu.

Otázka

Je MigrenOut z prírodných surovín?

Odpoveď

Áno. MigrenOut obsahuje len prírodné suroviny. Týka sa to tak účinných zložiek – rastlinných extraktov, ako aj prídavných látok, ktorých pôvod je buď rastlinný, alebo živočíšny (kolagén).

Otázka

Bol tento výrobok skúšaný?

Odpoveď

MigrenOut nebol doteraz skúšaný formou klinických štúdií. Účinnosť všetkých jeho zložiek je však potvrdená početnými štúdiami vykonanými na mnohých svetových pracoviskách. Výsledné poznatky o účinkoch jednotlivých rastlín, boli pri vývoji výrobku, s prihliadnutím na zamýšľaný účel výrobku, podrobená kritickej analýze a na jej základe bola zvolená najvhodnejšie receptúra, čo sa týka použitých zložiek i ich kvantity. Čo sa týka procedúry zavedenia výrobku na trh v Českej republike a neskôr aj v ďalších krajinách EU, MigrenOut je samozrejme na trhu legálne a spĺňa všetky legislatívne požiadavky kladené na doplnky stravy. Je notifikovaný na Ministerstve poľnohospodárstva Českej republiky, jeho kvalita a zdravotná nezávadnosť je overená v akreditovanom laboratóriu.

Otázka

Ako sa MigrenOut používa?

Odpoveď

MigrenOut sa vyrába vo forme tabliet a užíva sa 1 tabletka za deň. V prípade, že sa táto dávka po niekoľkých týždňoch užívania ukáže ako nedostatočná, je ju možné zvýšiť na dvojnásobok za podmienky, že ju dotyčná osoba znáša bez ťažkostí. Je preto vhodné základnú dávku zvyšovať postupne, napríklad užívať najskôr 2 tabletky každý druhý alebo každý tretí deň, a pokiaľ sa táto dávka znáša bez problémov, je možné prejsť na 2 tabletky za deň. MigrenOut by sa mal formou kúry užívať každý deň bez ohľadu na to, či sa bolesť hlavy vyskytla alebo nie, hlbšie účinky sa spravidla dostavia po niekoľkých týždňoch užívania. Výrobok nie je koncipovaný ako „prášok“ proti boleniu hlavy.

Otázka

Prečo je prípravok MigrenOut tak dôležitý pre organizmus?

Odpoveď

Účinné zložky MigrenOutu priaznivo ovplyvňujú rôzne fyziologické procesy v tele a prispievajú k celkovému zníženiu vnútorného napätia a podráždenosti. Navodzujú pocit uvoľnenosti a pohody, pomáhajú udržiavať „jasnú a čistú“ hlavu, dodávajú energiu a vitalitu, povzbudzujú psychický a fyzický stav.

Otázka

Aké ďalšie výhody prináša MigrenOut?

Odpoveď

Každá z obsiahnutých zložiek pôsobí nielen priamo v zmysle hlavného účinku výrobku, ale má aj ďalšie priaznivé účinky na organizmus. Napr. rimbaba obyčajná podporuje krvný obeh, tlmí menopauzálne príznaky, pomáha znovu nadobudnúť dobrý psychický a fyzický stav. Vŕba podporuje zdravý spánok a normálnu produkciu hormónov. Zázvor podporuje odolnosť proti únave, bráni zvracaniu počas cestovania lietadlom alebo autobusom, pomáha pri trávení podporou vylučovania slín a žalúdočných štiav, posilňuje obranyschopnosť.

Otázka

Môžu pri užívaní MigrenOutu nastať detoxikačné prejavy?

Odpoveď

Rastlinné extrakty obsiahnuté v MigrenOutu sa nevyznačujú typickými detoxikačnými účinkami, a teda ani prejavy detoxikácie by sa vo významnejšej miere nemali objavovať.

Otázka

Je MigrenOut vhodný pre diabetikov?

Odpoveď

Áno, MigrenOut neobsahuje žiadne cukry a je preto vhodný aj pre diabetikov. Okrem upokojujúceho účinku im prináša aj ďalšiu výhodu, jedna zo zložiek – extrakt zázvoru, totiž priaznivo ovplyvňuje hladinu krvného cukru a pomáha ho udržiavať na normálnej úrovni.

Emulips
Emulips Forte
Emulips Slim
Factor Base Kids
Emulips Slim DRINK
OK Alfa+
OK Beta+
OK Gama+
OK Omega-3 Complete
OK Omega+
OK Tau+
Factor Base NO
Factor Base Detox
Factor Base
Factor Base AntiAge
OK Gel
OK Balsam
Migrenout
Příležitost na klíč OKG
Jak funguje podnikání s OKG v praxi?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×