OTÁZKY A ODPOVEDE

Příležitost na klíč OKG

Otázka

Sú potrebné ďalšie investície?

Odpoveď

Nie, nie sú! Práve veľkou prednosťou príležitosti OKG je, že nemusíte mať veľké zásoby tovaru na sklade, ako je to bežné u iných typov podnikania. „Príležitosť na kľúč“ OKG je typom podnikateľskej príležitosti, pri ktorej je podnikateľ nezávislým distribútorom. Výrobky si kupujete pre vlastnú potrebu, príp. pre svojich maloobchodných zákazníkov. Navyše pracujete z domu, takže neplatíte žiadny nájom za prevádzku kancelárií, obchodné sklady, predajne, nákladnú reklamu a ani zamestnanca! Nemusíte sa starať o výrobu, balenie, atestáciu výrobkov. Žiadna nákladná administratíva! Naproti tomu si užívate všetky atribúty voľného podnikania, vrátane možnosti rozšíriť svoju pôsobnosť aj mimo republiky.

Otázka

Čo ak to budem chcieť nechať?

Odpoveď

Sloboda jednotlivca je nám posvätná! Žiadny distribútor, sponzor, či manažér OKG Vás nemôže nútiť čokoľvek robiť. Ak si budete priať ďalej nepokračovať v činnosti nezávislého distribútora OKG, potom to môžete urobiť dvoma spôsobmi: Buď 1. doručením písomnej výpovede na našu firmu, avšak možnosť znovu sa zaregistrovať je až po uplynutí ďalších 6 mesiacov od výpovede. Alebo 2. ak si nezaplatíte ročný obnovovací poplatok, po roku platnosť Vašej zmluvy vyprší a systém Vás automaticky vyradí z evidencie. Tak vidíte! Žiadna veľká administratíva a nič neriskujete.

Otázka

Musím mať Živnostenský list (ŽL)?

Odpoveď

Nie je potrebný. Podmienkou pre kladné prijatie Vašej zmluvy do OKG je dovŕšenie 18 rokov v deň podpisu zmluvy. Živnostenský list nie je nevyhnutnou podmienkou. Práveže väčšina ľudí v OKG ŽL vôbec nevlastní. Nakupujú výrobky OKG so zľavou pre vlastnú potrebu. Ak Vám v OKG vznikne nárok na provízie, potom Vám peniaze z týchto provízií radi odpočítame z Vašich najbližších nákupov formou zľavy alebo ich budete mať u nás uschované. A akonáhle sa rozhodnete získať ŽL, odovzdajte nám kópiu a my Vám vyplatíme všetky Vaše nazbierané provízie v hotovosti alebo bankovým prevodom na Váš účet.

Otázka

Keď chcem niekoho zaregistrovať musím byť AP (pozícia Aktívny partner)?

Odpoveď

Jedným zo základných práv každého nezávislého distribútora OKG je možnosť registrovať ďalších ľudí do systému OKG a tým rozširovať svoju obchodnú sieť. Na to, aby ste mohli túto činnosť vykonávať je potrebná jediná podmienka: mať platnú distribútorskú zmluvu OKG.

Otázka

Ako mám začať?

Odpoveď

Je to tak jednoduché! ZAKÚPTE SI ŠTARTOVACIU SÚPRAVU OKG – BUĎ 1. U VÁŠHO SPONZORA: Starostlivo vyplňte žiadosť distribútora a doručte ju na adresu našej spoločnosti uvedenú v spodnej časti tejto žiadosti. Vašim sponzorom bude človek, od ktorého ste sa o nás dozvedeli. – ALEBO 2. PRIAMO U NÁS (ONLINE): Pre úspešnú registráciu online musíte poznať: meno, registračné číslo a e-mail Vášho sponzora. Je to osoba (distribútor OKG), ktorá Vám poskytla svoje registračné údaje potrebné pre úspešné dokončenie Vašej registrácie. Ak tieto údaje nepoznáte, informujte sa u Vášho distribútora. V okamihu prijatia a zaevidovania Distribútorskej zmluvy spoločnosti OKG sa stávate členom siete OKG. Od tejto chvíle môžete od sponzora alebo z distribučného skladu nakupovať výrobky OKG so zľavou pre seba i pre ďalšiu distribúciu a máte všetky práva a povinnosti distribútora OKG. Podpisom Distribútorskej zmluvy Vám nevzniká povinnosť vykonávať obchodnú činnosť. 1. POUŽÍVAJTE VÝROBKY Používajte výrobky, aby ste získali svoje vlastné skúsenosti. Skúsenosti s výrobkami sú základom úspechu v tomto podnikaní. Lepšie ich spoznáte a pri stretnutí s Vašim potenciálnym klientom budete dôveryhodný. Získate väčšie šance na úspech! 2. PODEĽTE SA O SVOJE SKÚSENOSTI SO SVOJÍM OKOLÍM Váš úspech je priamo úmerný množstvu obchodných rozhovorov, ktoré uskutočníte. Zostavte zoznam Vašich známych a napíšte každého, koho poznáte (rodičia, syn, dcéra, svokor, svokra, súrodenci, strýko, teta, švagor, švagriná, bratranec, sesternica, priatelia, známi, spolužiaci, rodičia kamarátov a spolužiakov, spolupracovníci, úradníci, manažéri, obchodní zástupcovia, živnostníci, notár, právnici, účtovníci, daň. poradcovia, majitelia firiem, lekári, obchody s potravinami, kvetinárstvo, holič, kozmetička, mäsiar, zeleninár, autoškola, čerpacie stanice, opravári, mechanici, známi z Vášho voľného času – futbal, tenis, hokej, hudba, fotografovanie...). Využite každú situáciu a nadšene hovorte o výrobkoch a podnikateľskej príležitosti. Tým najlepšie prispejete k rastu Vášho podnikania.

Emulips
Emulips Forte
Emulips Slim
Factor Base Kids
Emulips Slim DRINK
OK Alfa+
OK Beta+
OK Gama+
OK Omega-3 Complete
OK Omega+
OK Tau+
Factor Base NO
Factor Base Detox
Factor Base
Factor Base AntiAge
OK Gel
OK Balsam
Migrenout
Příležitost na klíč OKG
Jak funguje podnikání s OKG v praxi?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×