OTÁZKY A ODPOVEDE

OK Balsam

Otázka

Čo je OK Balzam?

Odpoveď

OK Balzam je unikátny prípravok na starostlivosť o pokožku s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami vhodný pre celú rodinu.

Otázka

Čo obsahuje OK Balzam a je prírodný?

Odpoveď

OK Balzam je vyrábaný v malých sériách klasickými postupmi v prísne sledovaných šaržiach podľa osvedčenej pôvodnej receptúry zo 17. storočia s využitím poznatkov najnovších vedeckých výskumov. Je vyrobený extrakciou 16-tich druhov sušených bylín (aloe, gáfor, púpava, šafran, citvar, kurkuma, horec, harmanček, borievka obyčajná, mana, mäta, myrha, rebarbora, sena, šalvia, kozlík) v prírodnom kvasnom liehu najvyššej kvality a následným spojením s kvalitnou bravčovou masťou (Adeps suilus), je obohatený o vitamín E. Funkciu emulgátora (spojí extrakt s masťou) tu plní Glyceryl dioleate – derivát oleja (repkový olej upravený jednoduchou chemickou reakciou, tzn. chemicky modifikovaný). Byliny sú v OK Balzame zastúpené vo vyššej koncentrácii ako uvádzajú klasické receptúry, preto spôsobujú charakteristické zafarbenie a mimoriadnu účinnosť. Ako všetky produkty OKG je OK Balzam úplne bez chemickej stabilizácie (jeho stabilitu zabezpečuje vitamín E) – neobsahuje žiadne konzervačné prísady – ale tak ako nekonzervované potraviny môže byť nevhodným uskladnením znehodnotený (odporúčame ho skladovať v chlade cca do 15°C). V kozmetických prípravkoch OKG používame suroviny živočíšneho pôvodu, jedinou výnimkou je bravčová masť (Adeps suillus). Výrobky ďalej neobsahujú ropné produkty (vazelínu, parafín a ďalšie) alebo látky na báze silikónov. Nepoužívame žiadne syntetické vonné, konzervačné alebo farbiace látky, geneticky modifikované suroviny alebo chemické UV filtre. Kozmetické prípravky OKG ani východiskové suroviny sa netestujú na zvieratách.

Otázka

Bol OK Balzam skúšaný?

Odpoveď

Ako všetky produkty OKG je prípravok OK Balzam notifikovaný na MZ ČR č.j. REG-33.3-16.2.06/7003. Jeho kvalita bola posúdená SZÚ Praha a overená v akreditovanom laboratóriu ANALAB Praha. Pri kozmetických prípravkov OKG boli okrem mikrobiologických analýz vykonané SZÚ Praha na dobrovoľníkoch aj testy kožnej znášanlivosti – prípravky boli hodnotené z hľadiska ich „bezpečnosti pre zdravie človeka“.

Otázka

Ako sa OK Balzam používa?

Odpoveď

OK Balzam je určený na vonkajšie použitie, balenie 60 ml. Nanáša sa v tenkej vrstve na postihnuté miesto (účinok možno zosilniť jemným vmasírovaním, príp. zábalom), ošetrenie je možné opakovať viackrát denne. Citlivým osobám môže spôsobiť fotoalergickú reakciu, preto ošetrené miesto chráňte pred priamym slnkom. Pred použitím ho zahrejte na izbovú teplotu a pretrepte!

Otázka

Čo pre Vás môže OK Balzam urobiť?

Odpoveď

OK Balzam Vám upokojí podráždenú pokožku (pri svrbení, po uštipnutí hmyzom, po holení a pod.) a výrazne v nej stimuluje revitalizačné procesy (napr. pri odreninách, či popáleninách). Je vhodný predovšetkým na suchú pokožku, zvláčňuje chrasty. OK Balzam Vám uľaví pri unavených a natiahnutých svaloch, podporuje funkciu kĺbov. Urýchľuje vstrebávanie modrín, osvedčuje sa aj pri pomliaždeninách. Pomáha pri odstraňovaní bradavíc, kurích ôk, mozoľov a preležanín, jaziev,... Je Vašou osobnou lekárničkou!

Emulips
Emulips Forte
Emulips Slim
Factor Base Kids
Emulips Slim DRINK
OK Alfa+
OK Beta+
OK Gama+
OK Omega-3 Complete
OK Omega+
OK Tau+
Factor Base NO
Factor Base Detox
Factor Base
Factor Base AntiAge
OK Gel
OK Balsam
Migrenout
Příležitost na klíč OKG
Jak funguje podnikání s OKG v praxi?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×