OTÁZKY A ODPOVEDE

OK Gel

Otázka

Čo je OK Gél?

Odpoveď

OK Gél je unikátny prípravok na starostlivosť o pokožku s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami vhodný pre celú rodinu.

Otázka

Čo obsahuje OK Gél a je prírodný?

Odpoveď

OK Gél je vyrobený z prírodných surovín starostlivo preverovanej kvality, zo 16-tich druhov sušených bylín (extrahované byliny: aloe, gáfor, púpava, šafran, citvar, kurkuma, horec, harmanček, borievka obyčajná, mana, mäta, myrha, rebarbora, sena, šalvia, valeriána) a prírodného kvasného liehu najvyššej kvality. Pri výrobe OK Gélu je ako zahusťovadlo používaný Carbomer – derivát celulózy (celulóza prírodného pôvodu sa jednoduchou chemickou reakciou upraví tak, aby bola rozpustná vo vode alebo roztoku liehu, tzn. že ide o zahusťovadlo prírodného pôvodu, ktoré je chemicky modifikované). OK Gél je vyrobený podľa rokmi overenej receptúry zo 17. storočia s využitím poznatkov najnovších vedeckých výskumov. Byliny sú v OK Gély zastúpené vo vyššej koncentrácii ako uvádzajú klasické receptúry, preto spôsobujú charakteristicky tmavé zafarbenie a mimoriadnu účinnosť. Unikátny viacstupňový spôsob extrakcie bylín nezaťažuje produkt nežiadúcimi prímesami. OK Gél má príjemnú, silnú, horkasto korenistú vôňu. Ako všetky produkty OKG je OK Gél úplne bez chemickej stabilizácie (jeho stabilitu zabezpečuje lieh). Pri výrobe OK Gélu nepoužívame suroviny živočíšneho pôvodu. Výrobky OKG neobsahujú ropné produkty (vazelínu, parafín a ďalšie) alebo látky na báze silikónov, nepoužívame žiadne syntetické vonné, konzervačné alebo farbiace látky, geneticky modifikované suroviny alebo chemické UV filtre. Kozmetické prípravky OKG ani východiskové suroviny sa netestujú na zvieratách.

Otázka

Bol OK Gél skúšaný?

Odpoveď

Ako všetky produkty OKG je prípravok OK Gél notifikovaný na MZ ČR č.j. REG-33.3-16.2.06/7003. Jeho kvalita bola posúdená SZÚ Praha a overená v akreditovanom laboratóriu ANALAB Praha. Pri kozmetických prípravkov OKG boli okrem mikrobiologických analýz vykonané SZÚ Praha na dobrovoľníkoch aj testy kožnej znášanlivosti – prípravky boli hodnotené z hľadiska ich „bezpečnosti pre zdravie človeka“.

Otázka

Ako sa OK Gél používa?

Odpoveď

OK Gél je určený na vonkajšie použitie, balenie 60 ml. V tenkej vrstve ho naneste na postihnuté miesto, ošetrenie je možné opakovať viackrát denne. Citlivým osobám môže spôsobiť fotoalergickú reakciu, preto ošetrené miesto chráňte pred priamym slnkom. Pred použitím ho pretrepte!

Otázka

Čo pre Vás môže OK Gél urobiť?

Odpoveď

OK Gél dezinfikuje a upokojuje podráždenú pokožku (pri svrbení, po uštipnutí hmyzom, po holení a pod.) a výrazne v nej stimuluje revitalizačné procesy (napr. pri odreninách či popáleninách). OK Gél Vám uľaví pri unavených a natiahnutých svaloch, podporuje funkciu kĺbov. Urýchľuje vstrebávanie modrín, osvedčuje sa aj pri pomliaždeninách. Pomáha pri odstraňovaní bradavíc, kurích ôk, mozoľov a preležanín, jaziev,... Je Vašou osobnou lekárničkou!

Emulips
Emulips Forte
Emulips Slim
Factor Base Kids
Emulips Slim DRINK
OK Alfa+
OK Beta+
OK Gama+
OK Omega-3 Complete
OK Omega+
OK Tau+
Factor Base NO
Factor Base Detox
Factor Base
Factor Base AntiAge
OK Gel
OK Balsam
Migrenout
Příležitost na klíč OKG
Jak funguje podnikání s OKG v praxi?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×