OTÁZKY A ODPOVEDE

Emulips Slim

Otázka

Čo je Emulips Slim?

Odpoveď

Emulips Slim je doplnok stravy napomáhajúci zníženiu obsahu podkožného tuku, vyrobený z prírodných ingrediencií tej najvyššej kvality. Ide o 2 vzájomne sa doplňujúce prípravky – Emulips Slim CAPSULES (60 ks želatínových kapsúl) a Emulips Slim DRINK (60 g bylinnej zmesi). Emulips Slim podporuje bunkovú aktivitu organizmu a zvyšuje jeho celkovú vitalitu. Významne stimuluje odbúravanie podkožného tuku – pôsobí aj v rizikových partiách (brucho, boky, zadok). Podporuje zrýchlenie metabolizmu, urýchľuje spaľovanie tukov v bunkách, obmedzuje ukladanie telesného tuku a ovplyvňuje zníženie príjmu potravy. Emulips Slim má tiež silné antioxidačné účinky – pomáha chrániť Vaše telo pred nebezpečnými voľnými radikálmi. Povzbudením činnosti pečene a obličiek uľahčuje odvod nežiadúcich metabolitov chudnutia z tela, uľahčuje vylučovanie látok uvoľnených z tukového tkaniva pri chudnutí a tým zabraňuje ich opätovnému uloženiu v tele. V kombinácii s pitným režimom zlepšuje odvod každodenných nežiadúcich metabolitov z tela. Špeciálnou mechanickou aktivizáciou použitých bylín je vďaka mnohonásobne zväčšenému povrchu a rozrušeniu bunkových stien dosiahnuté zlepšenie vstrebávania účinných zložiek do organizmu a tým sa výrazne urýchli a zvýši účinok výrobkov Emulips Slim. Urýchlením metabolizmu umožňuje lepšie a rýchlejšie využitie živín a účinných látok ostatných výrobkov OKG a ich prísun k všetkým bunkám tela.

Otázka

Je Emulips Slim prírodný?

Odpoveď

Emulips Slim je vyrábaný len z prírodných surovín starostlivo preverovanej kvality a ako všetky produkty OKG je úplne bez chemickej stabilizácie. Základným stavebným kameňom CAPSULES je pyruvát – vápenatá soľ a extrakty zo zeleného čaju a Garcinie cambogie. DRINK je zostavený podľa exkluzívnej prastarej receptúry s využitím poznatkov najnovších vedeckých výskumov z 10 druhov bylín (krušina jelšová, púpava lekárska, ihlica tŕnistá, ligurček lekársky, kukurica siata, fazuľa obyčajná, šalvia lekárska, pŕhľava dvojdomá, nátržník husí, rebríček obyčajný). Všetky zložky výrobku boli volené s ohľadom na čo najmenšiu záťaž organizmu pri chudnutí.

Otázka

Bol tento výrobok skúšaný?

Odpoveď

Ako všetky produkty OKG je produkt Emulips Slim notifikovaný na Ministerstve zdravotníctva Českej republiky (č.j. OER-35.0-10.12.2008-47070) a na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (OHVBPKV/1616/2011/Ht z 11/3/2011, OHVBPKV/1617/2011/Ht z 11/3/2011). Jeho kvalita je overená v laboratóriách ZÚ Brno a posúdená SZÚ Praha. V zmysle Zákona o potravinách je kvalita výrobku priebežne preverovaná v akreditovaných laboratóriách.

Otázka

Ako sa Emulips Slim užíva?

Odpoveď

Odporúčame ho užívať pred jedlom – CAPSULES 1 kapsulu 2-3x denne, DRINK 1/3 čajovej lyžičky (cca 1 g) 2-3x denne. DRINK je možné užívať v suchej forme, napr. zmiešaný s vhodným pokrmom (jogurt, med a pod.), najlepšie je však zaliať ho vlažnou alebo horúcou vodou, nechať cca 10 min. lúhovať a vypiť bez scedenia. Pri pravidelnom užívaní 2x denne vystačí balenie 60 ks želatínových kapsúl a 60 g bylinnej zmesi na 30 dní. Vzhľadom k mimoriadnej záťaži, ktorú predstavuje pre organizmus chudnutie je veľmi vhodné začať s užívaním výrobku Emulips Slim až po harmonizovaní organizmu ostatnými výrobkami OKG. Chudnutie je tiež veľmi individuálny proces, je potrebné „pozorne načúvať vlastnému telu“.

Otázka

Môže Emulips Slim užívať každý?

Odpoveď

Emulips SLIM je doplnok stravy. Z toho vyplýva jeho v podstate neobmedzené užívanie, samozrejme v rozsahu uvedenom na etikete. Aj napriek tomu je dobré mať na zreteli niektoré skutočnosti. Produkt obsahuje kofeín, a preto je vhodné v čase jeho užívania obmedziť iné zdroje kofeínu – káva, silný čierny, či zelený čaj a pod. Takisto osoby, ktoré majú problémy so zvýšeným krvným tlakom by mali venovať zvýšenú pozornosť jeho kontrole a konzultovať užívanie výrobku s lekárom. Konzultovať užívanie výrobku s lekárom odporúčame aj tehotným ženám. Emulips Slim nie je určený pre deti do 15 rokov.

Otázka

Ako správne a predovšetkým zdravo chudnúť a prečo práve s Emulips Slim?

Odpoveď

Existuje mnoho druhov obezity, rovnako ako aj jej príčin. Ideálna hmotnosť by nemala byť docielená za cenu nezdravých diét a celoživotného stresu. Ak ale tuk pribúda, stáva sa problémom a treba s ním niečo robiť. Čo? A ako? Chudnutie je pre náš organizmus mimoriadne zaťažujúcim procesom. Zaťažuje predovšetkým pečeň, ale aj obličky a ďalšie orgány. Chudnutím sa do organizmu vyplavuje veľké množstvo látok viazaných v tukovom tkanive a ich vylúčenie je pre vyššie uvedené orgány obrovskou záťažou. Výrobky napomáhajúce redukcii telesnej hmotnosti Vám zvyčajne uľahčia odbúravanie podkožného tuku, ale neriešia problém s toxínmi vylučujúcimi sa pri chudnutí do organizmu. Pri vývoji Emulips Slim bola osobitná pozornosť venovaná práve minimalizácii tejto záťaže. Produkt je preto rozdelený do 2 nezávislých zložiek. CAPSULES podporujú zrýchlenie metabolizmu, urýchľujú spaľovanie tukov v bunkách a DRINK uľahčuje odvod nežiadúcich metabolitov chudnutia z tela, uľahčuje vylúčenie látok uvoľnených z tukového tkaniva pri chudnutí, a tým zabraňuje ich opätovnému uloženiu v tele. Je dôležité si uvedomiť ako dlho máme nadváhu a za ako dlho sme sa k svojim tukovým zásobám dopracovali. Človek, ktorému pribúdala váha celý život by mal chudnúť oveľa pomalšie než ten, kto pribral rýchlo.

Otázka

Čo znamená chudnúť v rámci programu „Chudnite zdravo s OKG“?

Odpoveď

K zdravému chudnutiu je potrebný systém, program. V rámci programu „Chudnite zdravo s OKG“ odporúčame najskôr harmonizovať organizmus a venovať sa náprave chronických problémov organizmu s pomocou ostatných výrobkov OKG a až potom zbaviť telo nadbytočného tuku (1-3 mesiace) pomocou Emulips Slim a následne pokračovať v regenerácii organizmu pomocou výrobkov OKG. Program „Chudnite zdravo s OKG“ má 3 fázy a v každej sú 3 produkty. 1. fáza PRÍPRAVNÁ (trvá minimálne jeden mesiac) – v tejto fáze ide predovšetkým o nápravu chronických problémov organizmu, upravenie činnosti pečene a obličiek, harmonizáciu organizmu. Odporúčame výrobky OK Alfa plus + OK Tau plus + Emulips. 2. fáza CHUDNUTIE (trvá minimálne jeden mesiac, odporúčame ju opakovať 1-3x) – v tejto fáze zbavujeme telo nadbytočného tuku. Odporúčame 20 dní užívať výrobky Emulips Slim Capsules + Emulips Slim Drink + OK Alfa plus a potom 10 dní OK Omega plus + OKG Factor Base + Emulips Slim Drink. 3. fáza REGENERÁCIA (trvá minimálne jeden mesiac) – v tejto fáze regenerujeme organizmus. Odporúčame výrobky Emulips + OK Alfa plus + OKG Factor Base. Pre zdravé chudnutie odporúčame predovšetkým PRAVIDELNOSŤ – používať Emulips Slim každý deň, PIŤ dostatok tekutín – najlepšie čaj alebo neperlivú vodu (denne vypiť minimálne 2,5 l tekutín, pri nadmernom potení 3 a viac litrov) a pozvoľne znižovať váhu – max. 5 kg za mesiac. Dobré je si každý týždeň (nie častejšie) zapisovať svoju váhu a miery pŕs, pása, bokov, stehien. Celý program je vhodné doplniť úpravou životosprávy – konzumovať o 1/3 menej jedla (jesť tak, aby ste nemali pocit hladu, ale neprejedať sa, napr. namiesto 6 knedlí 4, miesto 3 rožkov 2, vypustiť 1 jedlo denne, dať si o pivo menej a pod.), prijímať o 1/3 viac zeleniny – predovšetkým listovej (môžete zeleninou napr. nahradiť prílohy) a mať o 1/3 viac pohybu (pešo do práce, po schodoch namiesto výťahom, šport, plávanie, vychádzky a pod.).

Otázka

Je Emulips Slim vhodný pre vegetariánov a vegánov?

Odpoveď

Výrobky OKG sú vyrobené výhradne z prírodných látok – rastlinného, ale aj živočíšneho pôvodu. Sú vyrobené z preverovaných vysokokvalitných ingrediencií, neobsahujú lepok ani geneticky modifikované plodiny, sú úplne bez chemickej stabilizácie a nie sú testované na zvieratách. Živočíšneho pôvodu je v produktoch OKG olej z morských rýb obsiahnutý v OK Omega-3 Complete a OK Gama+ a tiež obal kapsúl Factor Base a práve Emulips Slim capsules. Obal kapsúl je zo želatíny a glycerolu. Želatína, z ktorej sú kapsuly vyrobené je bravčového pôvodu – vlastníme samozrejme certifikáty BSE free (BSE – „choroba šialených kráv“). Ak by sa obsah kapsúl vysypal (odporúčame to tak napr. pri deťoch, ktoré neprehltnú veľkú kapsulu) – potom môžu Emulips Slim capsules aj Factor Base bez obáv užívať aj vegetariáni, či vegáni. Emulips Slim Drink je zostavený podľa exkluzívnej prastarej receptúry s využitím poznatkov najnovších vedeckých výskumov z 10 druhov bylín.

Otázka

Je vhodné užívať Emulips Slim aj v prípade, že nechcem schudnúť, môže byť aj inak dôležitý pre naše zdravie?

Odpoveď

Účinné látky tohto prípravku majú mnoho pozitívnych účinkov aj pre „nechudnúci“ organizmus. Zelený čaj má silné antioxidačné účinky a vhodne tak dopĺňa vitamín E z klasického Emulipsu a dokonca umocňuje jeho účinok. Je teda výdatným pomocníkom v boji s oxidačným stresom a problémami, ktoré tento stres spôsobuje. Používaný extrakt obsahuje aj ďalšie účinné látky (predovšetkým kofeín) a práve v takých množstvách v jednej kapsule, pri ktorých bol dokázaný vplyv proti rozvoju degeneratívnych porúch mozgu (napr. Alzheimerovej choroby). Významnou zložkou je aj pyruvát, ktorý akceleruje metabolické pochody v bunkách a tým urýchľuje transport živín i účinných látok ostatných výrobkov OKG na miesto určenia, teda do buniek. Významným účinkom Emulips Slim užívaného „preventívne“ je aj zabránenie tzv. JO-JO efektu po znížení váhy (či už diétou, užívaním výrobkov OKG, cvičením alebo v ideálnom prípade kombináciou všetkého). Vhodnou dávkou pre vyššie uvedené užitie je 1 kapsula denne (najlepšie ráno, či dopoludnia), v každom prípade by však mala byť doplnená o minimálne jednu dávku DRINKu. Ten v kombinácii s pitným režimom zlepšuje odvod každodenných nežiadúcich metabolitov, či s potravou prijatých škodlivín z tela. Pri tomto spôsobe užívania je rovnako zachovaný aktivizujúci a revitalizačný účinok produktov OKG.

Emulips
Emulips Forte
Emulips Slim
Factor Base Kids
Emulips Slim DRINK
OK Alfa+
OK Beta+
OK Gama+
OK Omega-3 Complete
OK Omega+
OK Tau+
Factor Base NO
Factor Base Detox
Factor Base
Factor Base AntiAge
OK Gel
OK Balsam
Migrenout
Příležitost na klíč OKG
Jak funguje podnikání s OKG v praxi?

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×